Halkbank Bireysel İhtiyaç Desteği Kredisi

Halkbank Bireysel İhtiyaç Desteği Kredisi

Halkbank Bireysel İhtiyaç Desteği Kredisi başvuruları hala devam ederek vatandaşlara kredi kullandırmalarda başvurular hız kesmeden alınıyor. Dünya geneli covid-19 salgını neticesinde olumsuz etkilenen ekonomik düzende vatandaşlara can suyu olması açısından “Ekonomik İstikrar Kalkanı” tedbirleri gereğince kamu bankalarından İhtiyaç Desteği kredisi kullandırılmaktadır.

Halkbank kamu bankası olması özelliği ile kullandırdığı düşük faizli kredilerle vatandaşların imdadına yetişiyor

Halkbank Kredi

Halkbank’tan kredi kullanımları belirli şartlar aranarak devam ediyor olsada aslında amaç ihtiyaç sahibi tüm vatandaşlara kredi kullandırmak. Hane halkının aylık gelir hesabı ile planlanan kredi kullanımlarında baz alınan aylık gelir ise sadece 5.000 TL’nin altında olması şartı!

Halkbank Esnaf Destek Kredi Başvurusu

Halkbank esnaf ve sanatkarların yanında olduğunu göstermek için, bu kesime özel bir kredi kampanyası hazırladı. Kampanya içeriğine göre ekonomik istikrar kalkanı kapsamında “Esnaf Destek Paketi” olarak isimlendirilen kampanyada 25.000 TL limitli ve yüzde 4.5 faiz oranı ile 36 ay vadeli özellikli kredi 6 aya kadar ödemesiz dönem sunmaktadır. Bu krediyi almak isteyen esnaflar kendilerine en yakın Halkbank Şubesi’ne müracat edebilir veya bankanın web sayfasından online işlemlerden kredi başvurusu yapabilirler.

Kredi kullanımlarında Halkbank gibi diğer kamu bankaları da benzer faiz oranlarını uygulamaya devam etmektedir. Kredi kullanmadan önce mutlaka kredi oranlarını karşılaştırmasını yapın

Halkbank Kredi Başvuru Sonucu Sorgulama

Halkbank üzerinden gerçekleşen kredi başvuruları yaşanan yoğunluk sebebi ile süreç ağır işlemekte. Fakat hemen hemen tüm vatandaşlara kredi çıkartılırken her başvurulan rakam onaylanacak diye bir durum olmadığını hatırlatırız. Hane halkının toplam gelirleri hesaplanarak başvurulan rakam değil bankaca önerilen rakam vatandaşa kredi olarak çıkmaktadır. Yine başvuru sonucunu bankanın web sitesi üzerinden TCKN bilgilerinizi yazarak veya müşteri temsilcisini arayarak kredi başvurunuzu sorgulayabilirsiniz.

Halkbank Destek Kredi Başvurusu Yap

Halkbank’tan destek kredisi başvurusu yapmak isteyipte internette arama yapan kullanıcılar sahtekarların tuzağına kolayca düşmektedir. Halkbank Destek Kredi Başvurusu Yapmak için link bağlantısı Halkbank ile alakalı olmayan tüm linkleri direk engelleyin. Sahtekarlar sizin şahsi bilgilerinizi çalmak ve hatta sizin adınıza kendilerine kredi başvurusu yapmak için çeşitli linkleri “halkbank kredi başvurusu yap” cümlesi ile karşınıza çıkartabilirler. Halkbank’tan kredi başvurusu yapmak için mutlaka https://www.halkbank.com.tr/ adlı web sayfasına gitmenizi öneririz.

Halkbank müşteri temsilcisinden merak ettiğiniz tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.

Halkbank İletişim

Halkbank ile ilgili yapacağınız tüm işlemleri https://www.halkbank.com.tr/5640-iletisim adlı web sayfası linkinden bulabilirsiniz. Bu bilgilerde yer alan iletişim numaraları ve adresleri sizleri doğrudan işlem yapacağınız çağrı merkezine yönlendirecektir. Halkbank tel, halkbank telefon bilgileri yer alan sayfadan merak ettiğiniz diğer bilgileri de sayfanın çeşitli linklerinden elde edebilirsiniz.

Halkbank Mobil

Halkbank şubesinden yapacağınız hemen hemen tüm işlemleri Halkbank Mobil‘den de yapabilir veya Halkbank Atm kullanabilirsiniz. Böylelikle banka şubesinde gereksiz beklemeden kurtulabilir ve hastalıkların yayılma riskini engelleyebilirsiniz.

YORUM YAZ

1 YORUM VAR

 • Bir WordPress yorumcusu
  6 ay önce

  Merhaba, bu bir yorumdur.
  Yorum moderasyonuna başlamak, düzenlemek ve silmek için lütfen yönetim panelindeki yorumlar bölümünü ziyaret edin.
  Yorumcuların avatarları Gravatar üzerinden gelmektedir.

  Cevapla